שלום,

ברוכים הבאים לאתר הבית של האקדמיה העברית האמריקאית הממוקמת בגרינסבורו, צפון קרוליינה. האקדמיה העברית האמריקאית נוסדה בשנת 2001 ומטרתה להכשיר תלמידים יהודים (כיתות ט' –יב') מאמריקה ומהעולם כולו לקבלה לאוניברסיטאות ולקולג'ים הטובים ביותר. האקדמיה מציעה חינוך על- יסודי מתקדם ומאתגר במיוחד לתלמידים מבריקים ועצמאיים באופיים,השואפים להצליח בלימודים ובחיים

האקדמיה היא התגשמות חלומו של כל תלמיד. כאן, תלמידי תיכון יהודיים מכל העולם לומדים יחדיו ללא הבדלי השקפה ,השתייכות דתית או מספר שנות חינוך יהודי. הסטודנטים חיים ולומדים באווירה חמה ותומכת ויוצרים יחדיו קהילה יהודית מיוחדת במינה,שמכוונת אותם למנהיגות. קהילה, ששמה לה כנר את ערכי המוסר והכבוד ההדדי המועשרים על ידי התרבות, המנהגים וההיסטוריה של העם היהודי.

שילוב של צוות מורים מעולים, בעלי נסיון וידע בחינוך עם טכנולוגיה מתקדמת, יוצר אווירת לימודים תומכת ומאתגרת כאחת. תוכנית הלימודים הקדם אקדמאית בשילוב קורסים ביהדות, אומנות וספורט תחרותי מעודדת את התלמידים למצות את מלוא כשרונותיהם וכישוריהם. בוגרי האקדמיה חולקים רשת חברתית ועסקית חובקת עולם. תלמידי האקדמיה רוכשים כלים המקנים להם לא רק יתרון עצום על פני חבריהם לספסל הלימודים באוניברסיטה, אלא גם להצלחה בחיים.

לאתר הבית

לבקשת מידע נוסף

לשאלה ספציפית

לצפייה בווידיאו

תכנית עבור סטודנטים בינלאומיים